Pourová (ANO): Nový parkovací dům v centru Hradce Králové se otevře na začátku června

15.05.2019 18:29 | Zprávy
autor: PV

Od června budou moci motoristé v centru Hradce Králové využívat nový parkovací dům Jana Gayera s kapacitou 284 parkovacích míst. Během těchto dnů stavba prochází kolaudací.

Pourová (ANO): Nový parkovací dům v centru Hradce Králové se otevře na začátku června
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO

Rada města včera na svém zasedání schválila ceník parkovného. Rezidenti si budou moci koupit celoroční parkovaní za tři tisíce korun, krátkodobé stání bude první dvě hodiny stát po deseti korunách, za další započaté hodiny se pak budou platit pouze dvě koruny. Za večerní či noční stání od 18:00 do 06:00 se bude platit jednorázový poplatek dvacet korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Vendula Svobodová byl položen dotaz

Dá se nyní nějak zjistit, kdo z politiků využívá obecní bydlení?

Myslíte, že těch politiků jako Mrázová bude víc? A máte pro váš návrh, aby to, kdo z politiků využívá obecní byt bylo veřejné podporu u jiných stran? A nebylo by ještě lepší, kdyby se zásadně změnila kritéria pro přidělování takových bytů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rédová (Stačilo!): Život má hodnotu, jen když se to politicky hodí?

4:31 Rédová (Stačilo!): Život má hodnotu, jen když se to politicky hodí?

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na rozdíl v přístupu k informacím o konfliktu Ruska a U…