Pražská KDU-ČSL: Odsuzujeme prodej pozemků v parku Vidoule

09.01.2014 13:20 | Zprávy
autor: kdu.cz

Obvodní organizace KDU-ČSL Prahy 5 podporuje stanovisko občanských sdružení kritizující prodej pozemků v parku Vidoule a nesouhlasí s prodejem více než 6 hektarů obecních pozemků pod kopcem Vidoule.

Pražská KDU-ČSL: Odsuzujeme prodej pozemků v parku Vidoule
Foto: KDU-ČSL
Popisek: Logo KDU-ČSL

Místopředseda obvodního výboru KDU-ČSL Prahy 5  ing.Josef Cuhra  dodává: „Prodej kopíruje scénáře špatného hospodaření s majetkem Pražanů, které známe z éry starosty M. Jančíka. Zastupitelstvo odsouhlasilo prodej pozemků 19.12. 2013 cca ve 23:00 a to na základě materiálu, který zastupitelé dostali až v průběhu zasedání. “

Člen obvodního výboru KDU-ČSL Prahy 5  Mgr.Jakub Suchel doplňuje „Přírodní park Košíře – Motol (kam patří i Vidoule) potřebuje komplexní vizi rozvoje, pečlivě a dlouho diskutovanou s občany. Ne salámovou metodu postupného dělení parku, jak to předvádí současná Rada MČ Praha 5. Přitom změny územního plánu vedoucí ke kontaminaci obytné zástavby, parků a sportovišť hustou a nepatřičně velkou zástavbou jsou v Praze 5 dlouhodobě veřejností kritizovány.“

Petr Bučil                                                                                             
předseda  OV KDU-ČSL Praha 5

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaká je ta vaše taktika, jak zabránit úpadku průmyslu?

A myslíte, že je reálné zabránit tomu, co předvádí EU? Podle mě si dělá stejně co chce, bez ohledu na to, co chce většina občanů EU, protože rozhodují hlavně ti nikým nevolení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Gregorová (Piráti): Finanční služby mají být férové

10:11 Gregorová (Piráti): Finanční služby mají být férové

Pirátská europoslankyně Markéta Gregorová zaslala písemnou interpelaci Evropské komisi týkající se b…