Premiér Fiala: Největší zrady České republiky se dopustil Andrej Babiš, ne my

21.04.2024 22:12 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nařčení Andreje Babiše, že premiér Fiala a ministr Rakušan se dopustili největší zrady České republiky u migračního paktu.

Premiér Fiala: Největší zrady České republiky se dopustil Andrej Babiš, ne my
Foto: Facebook
Popisek: Premiér Petr Fiala v Ostravě na kongresu Občanských demokratů popáté obhajuje mandát předsedy ODS

Největší zrady naší země se naopak dopustil Andrej Babiš: ochotou obětovat naši bezpečnost, prosazováním zájmů Viktora Orbána místo zájmů ČR, zanedbáním odpovědného hospodaření a zadlužováním naší země a namísto toho starostí o dotace pro Agrofert, ignorováním energetické bezpečnosti a zachováním naší závislosti na Rusku a celkovým chaosem, který po něm zůstal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Kmotři

Jak je podle vás možné, že tu vládnou stále kmotři, jak sama tvrdíte? Co je podle vás špatně? Nemyslím fakt, že vládnou, ale jak je to možné? Nejde tomu zabránit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Scheinherr (Praha sobě): Jednal jsem v Curychu se špičkami z oboru

22:01 Scheinherr (Praha sobě): Jednal jsem v Curychu se špičkami z oboru

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k sbírání zkušeností pro další rozvoj Prahy