Premiér Fiala: První rok naší spolupráce nebyl jednoduchý

05.12.2022 19:57 | Tisková zpráva

Předseda vlády Petr Fiala se v pondělí 5. prosince 2022 ve Strakově akademii setkal se členy pracovních a poradních orgánů vlády. Setkání se zúčastnily také vedoucí Úřadu vlády Jana Kotalíková a zmocněnkyně pro lidská práva Klára Šimáčková Laurenčíková.

Premiér Fiala: První rok naší spolupráce nebyl jednoduchý
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Petr Fiala

Neformální setkání se na Úřadu vlády uskutečnilo jako poděkování zástupcům poradních orgánům za usilovnou práci v roce 2022. V současné době zajišťuje Úřad vlády činnost šestnácti rad, výborů či komisí a celkem pěti zmocněnců vlády. „Sluší se poděkovat všem, kteří se na agendách podílejí, protože to často dělají nad rámec svých povinností, například i ve svém volném čase. Za Úřad vlády vám moc děkuji, že vás máme a že nám pomáháte,“ řekla Jana Kotalíková.

Anketa

Skončí válka na Ukrajině v roce 2023?

57%
43%
hlasovalo: 17508 lidí

Premiér Petr Fiala během setkání poděkoval členům rad, výborů a komisí za odvedenou práci v nelehké době během ruské agrese na Ukrajině a energetické krize a popřál mnoho sil pro rok 2023. Členové poradních orgánů následně měli možnost seznámit se i s členy a členkami jiných rad, výborů a komisí.

„Děkuji za tento nápad. Je důležité, abychom měli možnost se takto neformálně setkat. Chtěl bych vám především poděkovat. První rok naší spolupráce nebyl jednoduchý z několika hledisek. Přišli jsme s novým konceptem některých rad, upravovali jsme jejich ukotvení, složení, jmenovali jsme nové zmocněnce. Děkuji vám za to, že jsme vše společně zvládli. Za vládu mohu potvrdit, že si vašich doporučení a vaší práce velice vážíme,“ uvedl Petr Fiala.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Uvažujete kandidovat do vedení ANO?

Máte asi největší šanci oslovit nejen další voliče, ale i ostatní strany se s vámi ezdráhajíjednat jako třeba s Babišem. Nebo myslíte, že by s Schillerovou nebo Havlíčkem nastala nějaká změna? O nich se často jako o adeptech na nvé lídry mluví, ale podle mě to jsou jen cvičené opičky Babiše, nic ve...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Gajdůšková (ČSSD): Zvyšování hranice odchodu do důchodu je nepřijatelné

22:09 Gajdůšková (ČSSD): Zvyšování hranice odchodu do důchodu je nepřijatelné

Reakce na facebookovém profilu k návrhu zvýšení věku odchodu do důchodu