Premiér Fiala: Zásadní zatraktivnění třetího důchodového pilíře

17.06.2023 18:11 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke spoření na stará kolena.

Premiér Fiala: Zásadní zatraktivnění třetího důchodového pilíře
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Petr Fiala

Dohodli jsme se na zásadním zatraktivnění třetího důchodového pilíře, který je jedním z důležitých prvků spoření na stáří.

Zvyšujeme maximální státní příspěvek o 110 Kč a zároveň stanovujeme stálou výši státního příspěvku na 20 % z odkládané částky, a to v rozmezí 500–1700 Kč měsíčně. Zároveň vznikne tzv. alternativní účastnický fond, který umožní investovat například do fondů soukromého kapitálu, nemovitostí, start-upů nebo infrastruktury.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Michaela Opltová byl položen dotaz

Obrana

Tvrdíte, že naším úkolem je budovat silný a důvěryhodný evropský pilíř NATO. Nemyslíte, že bysme spíš měli vytvořit obranný pakt, který nebude nijak závislý na NATO a tedy na USA? Myslíte, že spoléhat na NATO je dobré? Podle mě se čím dál víc ukazuje, že ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

ODS má výrazné jedince., Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusešumavak , 17.06.2023 18:57:23
ten nejlepší je náš milovaný vůdce Fiale, je rozvážný,inteligentní a s mužnou bradkou je i sexy. Ovšem takové rady si může klidně uložit do nějakého tělního otvoru. Je mi skoro osmdesát, celý život si s manželkou spoříme na alespoň relativně klidné stáří, ale deď, nám naprosto neschopná vláda úspory zcela znehodnotila inflací a neúnosnými cenami. To se to radí s platem 300 tis. Kč,

|  6 |  0

Další články z rubriky

Šlachta (Přísaha): U armády musí být jasně dané kompetence i odpovědnost

23:08 Šlachta (Přísaha): U armády musí být jasně dané kompetence i odpovědnost

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na projev náčelníka generálního štábu Karla Řehky