Prezident Zeman: Hluboce soucítím s rodinami, které ztratily své blízké v tento sváteční čas

21.12.2018 12:20 | Zprávy
autor: PV

Prezident republiky Miloš Zeman zaslal v pátek dne 21. prosince 2018 kondolenční telegram Andrzeji Dudovi, prezidentovi Polské republiky, v souvislosti důlním neštěstím na Karvinsku.

Prezident Zeman: Hluboce soucítím s rodinami, které ztratily své blízké v tento sváteční čas
Foto: Daniela Černá
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Vážený pane prezidente,

s hlubokým zármutkem jsem přijal zprávu o explozi v dole na Karvinsku, která po sobě zanechala třináct mrtvých a mnoho zraněných, mezi nimiž jsou také polští občané.

Hluboce soucítím s rodinami, které ztratily své blízké v tento sváteční čas, jenž bývá jindy naplněn radostí, štědrostí a sounáležitostí. Mrzí mě, že se tragický výbuch v dole ČSM Sever stal spojnicí mezi našimi zeměmi. Věřte mi, prosím, že český národ v této pohnuté chvíli zůstává myšlenkami s Vámi a že se směrem k Polsku díváme se zármutkem a lítostí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Projekt E6

Narovinu věříte tomu, že ať by byl u vlády kdokoliv, že by těch 6 zemí stálo o to, aby se do projektu zapojila i ČR? Já myslím, že o nás v EU nestojí. A co říkáte na to, jak se EU čím dál víc štěpí a vytváří se uvnitř ní jakési koalice států? Není to úplně v rozporu s tím, proč EU vznikla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hřib (Piráti): Není normální, že předseda Sněmovny je schopný takové nenávisti

16:14 Hřib (Piráti): Není normální, že předseda Sněmovny je schopný takové nenávisti

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Tomio Okamurovi.