Prezident Zeman: I tady na krkonošském hřebenu uvidíte asijsky vypadající typy, kterých se nemusíte bát. Nejsou to islámští teroristé

01.04.2016 19:05 | Zprávy

Projev prezidenta republiky při setkání s občany Vrchlabí:

Prezident Zeman: I tady na krkonošském hřebenu uvidíte asijsky vypadající typy, kterých se nemusíte bát. Nejsou to islámští teroristé
Foto: Hanka Brožková - KPR
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Vážený pane hejtmane, vážený pane starosto, dámy a pánové,

především vám chci poděkovat, že jste i v takovém počasí přišli. Toto je minerálka, nikoli slivovice, ale hodil by se grog. Ale dali jste mně jenom minerálku, pane starosto, já si to budu pamatovat.

Nemá smysl, abych mluvil dlouho, protože jezdím za vámi, abych slyšel vaše názory, abych odpovídal na vaše otázky, a čím déle politik mluví, tím méně času je pro diskusi. Proto mně dovolte jenom dvě úvodní poznámky.

Když kamkoli politik přijede, tak má říci, co pro to město buď udělal, anebo se alespoň chystá udělat. Samozřejmě v rozsahu svých kompetencí. A protože pan hejtman už zmiňoval tu čínskou návštěvu, tak před několika málo dny byly uzavřeny dohody, které se Vrchlabí, a samozřejmě ne jenom Vrchlabí, týkají.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

Životní úroveň

Vy: ,,Komunisti nám fakt nezlepší životní úroveň“. Já: Podle vás se snad naše životní úroveň za poslední čtyři roky zlepšila? Nemyslíte, že je to přesně naopak? Komunisty nevolím, ale proč volit vás?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Volby můžou něco změnit, toho se SPOLU a STAN bojí

12:04 Vích (SPD): Volby můžou něco změnit, toho se SPOLU a STAN bojí

Pořád nevyhrávají volby ti správní? Tak padají žaloby, aby je nešlo volit.