Primátor Čeřovský: Velmi si vážím práce strážníků městské policie

12. 12. 2019 12:22

Osm strážníků převzalo ocenění za odsloužená léta v řadách Městské policie Jablonec nad Nisou z rukou ředitele MP Romana Šípka a primátora města Jiřího Čeřovského. Už pětadvacet let nosí uniformu městského strážníka Josef Penz.

Primátor Čeřovský: Velmi si vážím práce strážníků městské policie
Foto: ODS
Popisek: ODS
reklama

Za deset let služby u MP Jablonec nad Nisou převzali ocenění Lubomír Bartoš, Ivana Bohuslavová, Vladimír Khol, Vladislav Rázek, Petr Stránský a Stanislav Svatý. Dvacet let odsloužili Jiří Šimůnek a Petr Vaňura a pětadvacet let u jablonecké MP oslavil Josef Penz.

„Vaše práce není jednoduchá, veřejnost má často zkreslenou představu, jaké jsou vaše povinnosti. Vaší práce si vážím a bude-li třeba, vždy vás podpořím, ale na druhou stranu očekávám výkony a budu si je kontrolovat,“ prohlásil před vlastním oceněním osmi strážníkům Městské policie Jablonec nad Nisou primátor Jiří Čeřovský.

Ředitel MP Roman Šípek vysvětlil, proč tentokrát jablonecké městská policie nebude vyhlašovat strážníka roku, jak je ve městě zvykem už od roku 2009. „Celý tento rok byl v duchu vzájemného seznamování. My, jako nové vedení městské policie, jsme dali najevo své představy, které nyní vy zhmotňujete. Proto strážníka roku vyhlásíme až v roce 2020. Tentokrát poděkujeme za dlouholetou práci,“ předeslal Šípek s tím, že důležitá je vzájemná loajalita ve sboru. „Chci od vás práci, ale vy můžete ode mě čekat zastání,“ ujistil všechny strážníky Roman Šípek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pikal (Piráti): Vláda odstranila nesmyslnou podmínku pro uchazeče na post šéfa ÚOHS

15:00 Pikal (Piráti): Vláda odstranila nesmyslnou podmínku pro uchazeče na post šéfa ÚOHS

Komentář místopředsedy Pirátů Vojtěcha Pikala