Primátor Hřib: Bydlení není jen obchodovatelná komodita

15.12.2019 6:32 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k projektu bydlení pro dospívající autisty

Primátor Hřib: Bydlení není jen obchodovatelná komodita
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pražský primátor Zdeněk Hřib

Podle mě pravé Vánoce jsou, když se plní smysluplná přání. Proto jsem moc vděčný za to, co se povedlo radním Adamu Zábranskému a Mileně Johnové. Spustili spolu unikátní projekt, který pomůže ubytovat v městských bytech dospívající lidi s autismem. A nejen to! Ve spolupráci s Národním ústavem pro autismus - Nautis těmto mladým lidem zajistili také plnohodnotnou nonstop péči, kterou potřebují.

Tím pomohou ohroženým rodinám, kterým Praha dosud prostřednictvím stávajících služeb pomoci nedokázala. Rodinám tak hrozil kvůli extrémnímu přetížení kolaps. Teď už ale mají šanci na lepší život.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Digitální euro

Pane Rajchl, komentujete zavedení nějakého digitálního eura, co to je? V čem je jiné než platba hotovostí nebo kartou a v čem je pro nás tak hrozbou – teda v případě, že euro přijímejme nebo se nás to nějak dotkne, i když jím budeme platit třeba jako turisti na dovolené?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rozvoral (SPD): Cena dálniční známky se nebude zvyšovat

6:23 Rozvoral (SPD): Cena dálniční známky se nebude zvyšovat

Politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) k aktuální politické situaci