Primátor Hřib: Stanici metra Jiřího z Poděbrad teď zgruntu opravíme a vylepšíme

11.01.2023 4:33 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k rekonstrukci stanice metra Jiřího z Poděbrad.

Primátor Hřib: Stanici metra Jiřího z Poděbrad teď zgruntu opravíme a vylepšíme
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zdeněk Hřib

Stanici metra Jiřího z Poděbrad teď zgruntu opravíme a vylepšíme!

Takhle monumentálně vypadá ražba 20 metrů hlubokých šachet pro nové výtahy.

Díky nim se Jiřího z Poděbrad stane 47. bezbariérovou stanicí metra z celkem 61. Dojde také k výměně eskalátorů, opravě vestibulu metra, celkové modernizaci a také sem bude zavedený signál. Tím se završí stoprocentní pokrytí celého metra signálem. Konečně!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Je pravda, že Agrofert získal od státu dotace?

I když není vůbec jisté, jestli je EU proplatí? Co když ne? Vrátíte je? A proč vůbec čerpáte dotace, když se vám daří dobře? Neměli by být hlavně pro ty potřebné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prokop (Stačilo!): Tohle nezestárlo dobře...

7:07 Prokop (Stačilo!): Tohle nezestárlo dobře...

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke klidnému a zkušenému vedení prezidenta Pavla