Primátor Vrána: Výstavní síň Pasáž se na čas uzavře. Po rekonstrukci budovy na náměstí TGM se galerie vrátí

20.12.2022 17:46 | Zprávy

Výstavní síň Pasáž přerušuje na nezbytně dlouhou dobu svou činnost. Rozhodnutí zástupců města vyklidit stávající galerii v Kratochvílově ulici souvisí s opravou budovy na náměstí TGM 16, ve které má vzniknout nové sídlo magistrátu.

Primátor Vrána: Výstavní síň Pasáž se na čas uzavře. Po rekonstrukci budovy na náměstí TGM se galerie vrátí
Foto: Facebook Petra Vrány
Popisek: Petr Vrána

„Je nutné dočasně přemístit úředníky a tento prostor je snad jako jediný z městského majetku vyhovující. Galerie se po rekonstrukci opět vrátí do svých původních prostor,“ informoval primátor Přerova Petr Vrána. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Šlo podle vás o jasný komplot Blažka již od počátku?

Aspoň podle toho, na co v tomto článku poukazujete, jestli to je teda pravda, tak o co jiného šlo? A stačí podle vás to, že Blažek rezignoval? Není už toto protizákonné? https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Kordova-Marvanova-Ministerstvo-zatajilo-dulezity-dukaz-775472

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Schillerová (ANO): Piráti, vždyť jsem na to vládě přes tři roky svítili

17:03 Schillerová (ANO): Piráti, vždyť jsem na to vládě přes tři roky svítili

Projev na 146. schůzi Poslanecké sněmovny 27. června 2025 k roli Pirátské strany ve vládě Petra Fial…