Procházka (Svobodní): Pomoc prý velkolepá, ale skutek utek

13.08.2020 16:49

Komentář na facebookovém profilu k vládní pomoci firmám

Procházka (Svobodní): Pomoc prý velkolepá, ale skutek utek
Foto: Svobodní
Popisek: Svobodní, logo.

Svobodní odmítají obří zadlužování našich potomků z Prahy i z Bruselu. Pozastavujeme se přitom nad tím, jak je možné, že ani při tak obrovském deficitu 500 miliard korun nebyla česká vláda doteď schopná pomoci těm, kterým v březnu "zavřela krám"?!

Aleš Procházka: „Pomoc prý velkolepá, ale skutek utek. Člověka pak napadají podivné myšlenky, co se tedy nakonec vlastně stane s tou sekerou za půl bilionu, kvůli které vláda zvýšila schodek státního rozpočtu... Předchozí vývoj znovu dává za pravdu slovům Ronalda Reagana, že 'vláda problémy neřeší. Vláda je vytváří'.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hašek (ČSSD): Dnešní Ústřední krizový štáb v kostce

21:45 Hašek (ČSSD): Dnešní Ústřední krizový štáb v kostce

Komentář na facebookovém profilu k jednání ÚKŠ