Prokop (ANO): Chceme, aby STAN na Praze 11 vysvětlil své vztahy s Petrem Hlubučkem

23.06.2022 10:06 | Tisková zpráva
autor: PV

Hnutí ANO Prahy 11 dnes na zasedání zastupitelstva požádovalo, aby předsedkyně STAN Prahy 11 Ing. Radka Soukupová vysvětlila své úzké vztahy k bývalému náměstkovi primátora Petru Hlubučkovi.

Prokop (ANO): Chceme, aby STAN na Praze 11 vysvětlil své vztahy s Petrem Hlubučkem
Foto: archiv O. Prokop
Popisek: Ing. Ondřej Prokop

Hlubuček byl nedávno policií zatčen a obviněn kvůli korupci spojené s veřejnými zakázkami Dopravního podniku Praha.

Paní Soukupová je dlouhodobě známá jako skalní podporovatelka Petra Hlubučka. Vzhledem k tomu, že STAN na Praze 11 dlouhodobě působí v různých skupinách a komisích majících vliv na celou řadu investic, oprav, tedy i veřejných zakázek, chceme vědět, zda mafiánská magistrátní chobotnice neměla svá chapadla i u nás.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Vendula Svobodová byl položen dotaz

Dá se nyní nějak zjistit, kdo z politiků využívá obecní bydlení?

Myslíte, že těch politiků jako Mrázová bude víc? A máte pro váš návrh, aby to, kdo z politiků využívá obecní byt bylo veřejné podporu u jiných stran? A nebylo by ještě lepší, kdyby se zásadně změnila kritéria pro přidělování takových bytů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

KSČM: Protest nesmí být útokem na demokratické rozhodnutí

7:07 KSČM: Protest nesmí být útokem na demokratické rozhodnutí

KSČM respektuje výstražnou stávku, chystanou Iniciativou Veřejnoprávně ve spolupráci s odbory České …