Prokop (ANO): Jak dlouho si počkáme na P+R na Opatově?

24.01.2023 10:46 | Komentář
autor: PV

No a je to tady. Upozorňovali jsme na to, že je to špatně připravené, že je to jen narychlo ušitý předvolební tahák. A dnes dosluhující pražští radní zrušili výběr firem na stavbu P+R parkovacího domu na Opatově.

Prokop (ANO): Jak dlouho si počkáme na P+R na Opatově?
Foto: Archiv O. Prokopa
Popisek: Ondřej Prokop

Už v létě, kdy Zdeněk Hřib (Piráti) a Adam Scheinherr (Praha Sobě) před volbami narychlo oznamovali, že začínají stavět P+R Opatov, jsem jejich postup zpochybňoval. 

Zakázka nebyla dobře vypsaná, na moje otázky k výběrovému řízení mi na zastupitelstvu opakovaně ani jeden z nich neodpověděl a nyní došlo na moje slova. Tolik důležité parkoviště P+R je kvůli honbě PR bodů v kampani zase zbytečně o mnoho zdrženo.

Doufám, že teď když se výběrové řízení bude vypisovat znovu, zohlední Hřib a Scheinherr připomínky městské části Praha 11 i moje, aby v rámci stavby byly kompenzovány dopady na přilehlý dům seniorů Šalounova. Aby se pravidelně našim seniorům myla okna, aby se dbalo na bezprašnost stavby a čistotu přilehlých komunikací, a aby je v nejtěžší a nejhlučnější fázi stavby odvezl magistrát na výlet nebo do lázní. A také, aby bylo stavebně technicky zajištěno parkování pro místní rezidenty, kterým dnes chybí parkovací místa, zvláště přes noc.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Černochová (ODS): Munice pro Ukrajinu nebyl módní doplněk

11:05 Černochová (ODS): Munice pro Ukrajinu nebyl módní doplněk

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k symbolice oblečení vládních představitelů.