Prokop (ANO): Jde Jiřímu Dohnalovi více o kulturu na Jižním Městě nebo o politikaření?

18.02.2017 21:12

Dne 16.2.2017 jsme na zastupitelstvu MČ Prahy 11 byli svědky opravdu mnoha absurdních situací. Jednou z nich je i chování Jiřího Dohnala (HPP11), který sám sebe rád pasuje do role bojovníka za kulturu na Jižním Městě.

Prokop (ANO): Jde Jiřímu Dohnalovi více o kulturu na Jižním Městě nebo o politikaření?
Foto: ANO 2011
Popisek: Ondřej Prokop, radní Prahy 11 za hnutí ANO 2011

Přes 2 roky dělá předsedu kulturní komise na Praze 11. Jeho rukou a vedením tak prošly veškeré návrhy grantů v kulturní oblasti. Ačkoli na komisi byl pro a granty doporučil, na zastupitelstvu pak pro ně nehlasoval. Víte proč? Já ano...

Protože Jiří Dohnal dává, tak jako jeho kolegové z HPP11, přednost politikaření a dělání "klukovských" naschválů před prací pro občany Prahy 11. Kultura a tedy i kulturní granty totiž spadají pod radního Jakuba Lepše (TOP09). I když jde o dobrou věc, i když sám Jiří Dohnal na těchto grantech jako předseda komise pracoval, raději je nepodpořil, aby přidělal starosti Jakubovi Lepšovi, radnímu pro kulturu. Je opravdu smutné až nechutné, že se členové HPP11 snižují k tomu hlasovat proti dobrým záměrům, notabene na kterých sami pracují a připravují je, jen z důvodu osobní msty politickému odpůrci. Není to poprvé kdy si členové HPP11 vzali občany Prahy 11 jako své rukojmí. Už v minulosti ukázali, že jim vůbec nejde o dobro Jižního Města a odmítli schválit celou řadu grantových programů, pomoc Thomayerové nemocnici nebo třeba darovali developerovi Sekyrovi 7 milionů Kč slevu na Zahrady Opatov, kterou developer městské části nabízel. Doufám, že tyto naschvály a zbytečné "trucy" členů HPP11 občané vidí a budou si je pamatovat i u voleb příští rok.

Hlasování o kulturních grantech, kde Jiří Dohnal nehlasoval pro:

Převzato z profilu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Maříková (SPD): Potrefená husa se vždycky ozve

22:57 Maříková (SPD): Potrefená husa se vždycky ozve

Není zoufalejšího počinu politika, než když využije nebo spíš zneužije svou bohulibou funkci a jako …