Rajchl (PRO): Povinnost přijmout euro? Nikdy. Žádný digitální lágr

17.05.2026 10:15 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k euru.

Rajchl (PRO): Povinnost přijmout euro? Nikdy. Žádný digitální lágr
Foto: ČT24
Popisek: Jindřich Rajchl

Fanatický zastánce společné evropské měny, eurokomisař Dombrovskis, jenž aktuálně pracuje na zavedení digitálního eura, nám vzkazuje, že zavedení eura je pro nás povinné.

Za sebe jasně říkám - NIKDY. Já tady žádný digitální lágr nechci. My si necháme korunu a hotovost.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Postupné a záludné zbavování suverénosti , Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusegusta , 17.05.2026 12:47:57
odstranit korunu, hymnu, vlajku, dějiny, literaturu, jazyk, se děje už nyní a má mnoho přisluhovačů.

|  5 |  0

Další články z rubriky

Rédová (Stačilo!): Další evropské divadlo pro veřejnost

16:09 Rédová (Stačilo!): Další evropské divadlo pro veřejnost

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k staisícům bojeschopných Ukrajinců v Evropě