Rajchl (PRO): Takže pane Turku, tady jsou fakta

19.04.2024 7:02 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke slovům Filipa Turka (Motoristé sobě).

Rajchl (PRO): Takže pane Turku, tady jsou fakta
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jindřich Rajchl

Často se mě ptáte, proč je tak těžké spojit opozici.

V tomto videu Filipa Turka naleznete odpověď.

Že prý na mé demonstraci bylo “20-30 lidí s ruskými vlajkami” a že jsem je prý neokřikl a že “asi všichni tušíme proč.”

Myslím, že všichni, kdo mě sledují, mohou potvrdit, že já jsem na Filipa nikdy nezaútočil jediným slovem. Vždy jsem říkal, že je to poměrně inteligentní člověk, s nímž bych si dokázal spolupráci představit.

A pak mi přijde tohle video, kde o mně pan Turek bezostyšně lže a ještě se snaží mne podprahově naznačit, že jsem nějak prorusky orientovaný.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Ukrajina v NATO

Kromě toho, že by Ukrajina nesměla být ve válce, co dalšího by podle vás musela splnit, aby byla členem NATO, což prosazujete? A musí s tím souhlasit všechny členské státy? Myslíte, že je reálné, že budou? Neslibuje se Ukrajině něco, co je vlastně téměř vyloučeno?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nerudová (STAN): Proruská hajlující hranatá nula

9:03 Nerudová (STAN): Proruská hajlující hranatá nula

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke slovům Filipa Turka o tom, že za válku na Ukrajině…