Rakušan (STAN): Už zbývá jen devět dnů

20.02.2021 21:15 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k ukončení nouzového stavu

Rakušan (STAN): Už zbývá jen devět dnů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vít Rakušan

Zbývá 9 dní do konce nouzového stavu. Tento týden jsme dali naději na to, že se pandemie začne v naší zemi konečně řídit. Na to, že se každých 30 dní nebude s pomocí komunistů prodlužovat nouzový stav, byť to není potřeba. Už nebudou omezována základní práva a svobody občanů. Skončí nesmyslný zákaz vycházení po 21. hodině. Každé opatření nyní může být přednostně přezkoumáno soudem, vláda bude muset každý zásah do práv občanů řádně zdůvodnit. Sněmovna bude moci opatření, vyhlášená ministrem zdravotnictví, kontrolovat. A ještě předtím je bude schvalovat vláda.

Z 5 úkolů pro vládu v plánu “Za pět dvanáct” už máme 1 splněn. Ale čtyři důležité úkoly zbývají, přečíst si je můžete ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zuzana Majerová byl položen dotaz

O jakém zeštíhlení mluvíte?

Cožpak vy jste nezřídila nová ministerstva? A jestli jste pro zeštíhlení, navrhnete i snížení počtu poslanců a senátorů? Podle mě by půlka úplně stačila, ale předpokládám, že kapři si asi sami rybník nevypustí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Musílek (Česká párty): Odmítáme politický proces s hnutím SPD

7:04 Musílek (Česká párty): Odmítáme politický proces s hnutím SPD

Soudkyně a státní zástupce zjevně vycházejí z přesvědčení, že čeští občané nemají vlastní rozum a js…