Řehoř (ODS): Na Dobrošov se dostanete po objízdné trase

21.05.2022 17:46 | Zprávy
autor: PV

Silnice III/285 26 z Náchoda přes Lipí na Jizbici, která je hlavní přístupovou komunikací na Dobrošov, je v současnosti uzavřena kvůli rekonstrukci.

Řehoř (ODS): Na Dobrošov se dostanete po objízdné trase
Foto: ODS
Popisek: ODS

V místě je ale značena objízdná trasa. Vede z Nového Města nad Metují nebo z Dobrušky přes Nový Hrádek a dále přes Borovou a Českou Čermnou.

„Stavba je rozdělena do dvou stavebních sezon. Letos budou práce probíhat mezi Náchodem a obcí Lipí. V příštím roce se přesunou do intravilánu Lipí a směrem na Jizbici. S rekonstrukcí silnice souvisí také výstavba chodníků v obcích Jizbice a Lipí a městě Náchod,“ říká radní Václav Řehoř odpovědný za oblast dopravy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Hluk

Tvrdíte, že v ČR nefunguje regulace hluku, a že ho nikdo nekontroluje. Ale pokud vím, platí přeci noční klid nebo už ne? Nebo podle vás je třeba zavést regulaci i přes den? Jak byste si to představovala? A ke kontrole, není snad v kompetenci hygieny nebo policie?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bartoš (Piráti): Babišova zoufalá snaha zalepit čísla za každou cenu

22:33 Bartoš (Piráti): Babišova zoufalá snaha zalepit čísla za každou cenu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výdajům na obranu.