Řihák (ČSSD): Špatnou politickou kulturu do Příbrami zavádí pan Švenda (TOP 09)

03.08.2014 18:15 | Zprávy
autor: ČSSD

Reakce senátora Josefa Řiháka na nedávné vyjádření pana Švendy (TOP 09) uveřejněné na serveru Parlamentní listy.

Řihák (ČSSD):  Špatnou politickou kulturu do Příbrami zavádí pan Švenda (TOP 09)
Foto: Archiv JŘ
Popisek: Senátor ČSSD Josef Řihák

Pan Švenda je možná zastáncem osobních útoků, napadání a jmenování svých politických soupeřů. Každý, kdo byl na posledním jednání zastupitelstva ví, že jsem žádal pana Švendu, aby mne nejmenoval, aby mne do svých vystoupení nezatahoval.

Urážet se ale nenechám. Z pozice hejtmana Středočeského kraje jsem odešel dobrovolně, sám jsem se rozhodl, protože se chci věnovat svoji kandidatuře do Senátu. A právě proto, že pan Švenda bude kandidovat do Senátu také, nyní do příbramské komunální politiky zavádí tuto nechutnou politickou kulturu. Tři roky vlastně nikdo nevěděl, že pan Švenda je zastupitel, skoro nemluvil a příliš se při jednání zastupitelstva ani nezdržel.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

22:33 Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k návrhu části koaličních poslanců na vydán…