Řihák (ČSSD): Špatnou politickou kulturu do Příbrami zavádí pan Švenda (TOP 09)

03.08.2014 18:15 | Zprávy

Reakce senátora Josefa Řiháka na nedávné vyjádření pana Švendy (TOP 09) uveřejněné na serveru Parlamentní listy.

Řihák (ČSSD):  Špatnou politickou kulturu do Příbrami zavádí pan Švenda (TOP 09)
Foto: Archiv JŘ
Popisek: Senátor ČSSD Josef Řihák

Pan Švenda je možná zastáncem osobních útoků, napadání a jmenování svých politických soupeřů. Každý, kdo byl na posledním jednání zastupitelstva ví, že jsem žádal pana Švendu, aby mne nejmenoval, aby mne do svých vystoupení nezatahoval.

Urážet se ale nenechám. Z pozice hejtmana Středočeského kraje jsem odešel dobrovolně, sám jsem se rozhodl, protože se chci věnovat svoji kandidatuře do Senátu. A právě proto, že pan Švenda bude kandidovat do Senátu také, nyní do příbramské komunální politiky zavádí tuto nechutnou politickou kulturu. Tři roky vlastně nikdo nevěděl, že pan Švenda je zastupitel, skoro nemluvil a příliš se při jednání zastupitelstva ani nezdržel.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: ČSSD

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Jak věřit vašim slibům?

Slibujete dostupnější bydlení, konec korupce, ale co se změnilo za ty roky, co jste v politice? Dokonce jste byli dost dlouho součástí vlády. A když jsme u toho, šli byste do koalice se SPOLU a STAN znovu nebo ne? Protože jestli ne, tak kdo jiný vám zbývá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Baxa: Česká republika posiluje svou roli v evropské audiovizi

20:06 Ministr Baxa: Česká republika posiluje svou roli v evropské audiovizi

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k podpoře filmu.