Rozvoral (SPD): Islámská ideologie se šíří dvakrát rychleji než minulosti

18.07.2017 12:07

Historicky bývalo kritických deset procent muslimské populace mezi původní civilizací dosaženo za zhruba sto let. Dnes se to děje 2,3 krát rychleji a proto bychom měli být všichni na pozoru.

Rozvoral (SPD): Islámská ideologie se šíří dvakrát rychleji než minulosti
Foto: archiv
Popisek: Radek Rozvoral, SPD
reklama

Výzkum, kterým se zabývá Projekt CSPI International ukazuje, že odhodlaných a aktivních 10% populace změní směřování celé společnosti. Z toho vyplývá, že nikoli válečné konflikty, ale postupné prosazování práva šaría způsobilo vymizení původních civilizací v zemích, jež jsou dnes islámské. Severní Afrika, Turecko a Irák byly křesťanské země, Afghánistán buddhistický, Pákistán hinduistický a Irán zoroastriánský.

Těch deset procent odhodlané a aktivní populace, která dokáže změnit směřování celé společnosti, se ve prospěch islámu velice rychle naplňuje například v Německu, kde to bylo v roce 2015, tedy v začátcích evropské imigrační krize již 7,2% a ve Švédsku, kde to ve stejné době bylo 5,9%. Z tohoto je patrné, že se obzvláště v Německu velice rychle schyluje k velkým věcem.

Vše je umocněno tím, že příští rok v březnu vyprší v Německu dvouleté omezení pro příbuzné imigrantů, jež zde dostali azyl a které platilo od začátku roku 2016. Omezení bylo přijato novelou azylového zákona, která pozastavila z důvodu masivního náporu žadatelů možnost přestěhovat se do Německa za příbuznými jen s doplňkovou ochranou.

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • poslanec

V březnu 2018 tedy zákon o slučování rodin přivede do Německa zřejmě další tisíce imigrantů. Pokud mají totiž imigranti již v zemi nějakého příbuzného, jemuž byl udělen azyl, mohou žádat o vízum a přestěhovat se za ním. Podle německého listu Welt am Sonntag, jde až o tři sta tisíc Syřanů a Iráčanů. To je obrovské množství, které je ještě umocněno dalšími přicházejícími imigranty, kdy jich podle německého ministerstva vnitra letos přijde přibližně 180 tisíc.

Z těchto čísel a prognóz běhá spoustě lidem, teda kromě paní Angely, jež je do celého programu islamizace Evropy nějakým způsobem zainteresována, mráz po zádech. Proto bychom se měli všichni nad těmito zjištěními a historií, která vše potvrzuje, velice zamyslet a nedovolit, aby se v České republice umisťovali imigranti vyznávající islámskou ideologii.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtman Půta: Příjmy u obcí budou nižší o 1 100 korun na jednoho obyvatele

7:33 Hejtman Půta: Příjmy u obcí budou nižší o 1 100 korun na jednoho obyvatele

Komentář na facebookovém profilu k dopadům kompenzačního bonusu