Rozvoral (SPD): Koupil si George Soros i politiku Evropské unie?

19. 8. 2016 14:05

Velké peníze si koupily nejen Hillary Clintonovou, ale i unijní politiku. Pokud je to všechno reálné tak z toho trochu běhá mráz po zádech.

Rozvoral (SPD): Koupil si George Soros i politiku Evropské unie?
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral
reklama
Tyto věty pronesla po únicích dokumentů dokazujících aktivity nadací spjatých s finančním magnátem Georgem Sorosem editorka Literárních novin a analytička Tereza Spencerová. Na internetu se prý zjevily materiály z e-mailů Sorosova Open Society Fund, kde jsou pasáže o ovlivňování migrační politiky v Evropě. Podle Sorose by migrační krize měla být považována za „novou normu“, která navíc Sorosově organizaci nabízí „nové příležitosti“ k ovlivňování migračních politik na globální úrovni. Tím vzniká dojem, jako by byla migrační krize v Evropě plánovaná a pečlivě připravená. K mání je přitom i seznam Sorosových „spolehlivých spojenců“ v Evropském parlamentu. Kromě členů 11 výborů a 26 delegací jsou tam i jména 226 europoslanců!

To co tvrdím celou dobu, tedy, že je celé to imigrační šílenství řízenou invazí se těmito uniklými e-maily zase o něco více potvrzuje a jak napsala paní Spencerová, opravdu z toho běhá mráz po zádech, jen ne trochu, jak uvádí ona, ale pořádně. Nejhorším na tom je, že ta invaze bude pod modrým praporem se žlutými hvězdami zcela jistě i nadále pokračovat a je to nejvíce zjevné z komentářů paní Angely, která stále tvrdí, že to zvládneme.

Ano zvládnout to můžeme, ale jen za předpokladu, že co nejdříve vypíšeme referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie a pak si o své politice a ekonomice budeme rozhodovat sami a sami si také určíme, s kým tu budeme společně žít, a jsem přesvědčen, že s islámskými imigranty, kteří vyznávají Alláha, to určitě nebude. 

Převzato z profilu na PL.cz.

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: Návrh Pirátů, který prohlubuje deficit rozpočtu o 35 miliard, je zbytečný

8:56 Premiér Babiš: Návrh Pirátů, který prohlubuje deficit rozpočtu o 35 miliard, je zbytečný

Přepis nedělního pořadu „Čau lidi“, 22. listopadu 2020