Celý rok budou mít lékaři na to, aby se s elektronickým systémem dopodrobna seznámili. Poslanec SPD MUDr. Jaroslav Dvořák svým pozměňovacím návrhem a s podporou poslanců SPD ještě prosazoval, aby vydávání elektronického receptu bylo nepovinné, ale tento návrh, po kterém volá většina lékařů, naneštěstí neprošel.
Tento týden jsme také do druhého čtení propustili několik návrhů zákonů, převolili jsme dle zákona členy Správní a Dozorčí rady Všeobecné zdravotní pojišťovny a zvolili jsme předsedu stálé komise Poslanecké sněmovny pro kontrolu činnosti Úřadu pro zahraniční styky a informace.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV