Rozvoral (SPD): Novoroční projev paní Angely jen potvrdil řízenou invazi islamismu do Evropy

06.01.2016 12:00 | Zprávy

Řízenou invazi středověké, netolerantní a velmi násilné islámské ideologie vyznávající zvrácené zvyky a opovrhování ženami do Evropy zcela jasně potvrdil novoroční projev východoněmecké svazačky Angely Merkelové.

Rozvoral (SPD): Novoroční projev paní Angely jen potvrdil řízenou invazi islamismu do Evropy
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

Když totiž spolková kancléřka Německa řekne v novoročním projevu, že navzdory mnoha problémům představuje příchod statisíců uprchlíků pro Německo především příležitost do budoucna, nic jiného než řízená invaze to být nemůže. Vždyť i malé dítě ví, že budoucnost každého národa je závislá hlavně na rodině, vzdělanosti, kultuře, právu a pracovitosti občanů, kteří svou pracovitostí a pílí přispívají do společného. Dále na národních tradicích a zvycích, a že to v žádném případě nemůže být imigrace a přistěhovalectví a to zvláště ze zemí, kde vzdělanost, pracovitost a píle jsou pouze sprostá slova a že imigrace z takovýchto zemí vždy jen odsává finanční prostředky z rozpočtu každého státu.

Dále paní Angela vyzvala obyvatele Německa, aby se nenechali rozdělit a dodala: „Je důležité, abychom nenaslouchali těm, kteří si s chladem, či dokonce nenávistí v srdci chtějí uzurpovat němectví jen pro sebe a ostatní z něj chtějí vyloučit.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Zajímalo by mě, s kým byste případně šli do koalice?

Protože teď všechny vaše koaliční partnery dost ostře kritizujte. Hlavně STAN a ODS. Zajímá mě, zda jsou pro vás přijatelní jako koaliční partneři? Protože jestli ne, tak s kým jiným byste do koalice šli? Nebo jste usoudili, že bude jen opoziční stranou, jako třeba SPD, které to evidentně vyhovuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bondarenková (SPD): Migrace, Green Deal a dluhový řetěz – zvolíte pohodu a jste v háji

6:23 Bondarenková (SPD): Migrace, Green Deal a dluhový řetěz – zvolíte pohodu a jste v háji

3. a 4. října 2025 jsou rozhodující volby - na další desetiletí. Co teď zkazíme, už mnohdy nepůjde n…