Rozvoral (SPD): O rozpadu Evropské unie mluví vážně už i americký prezident Trump!

17.01.2017 10:12 | Zprávy

A má samozřejmě pravdu, jelikož EU je tuhý byrokraticko-centralistický moloch plný neschopných politiků a nikým nevolených úředníků vnucující všem členským státům multikulturu propagující islámskou ideologii.

Rozvoral (SPD): O rozpadu Evropské unie mluví vážně už i americký prezident Trump!
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

Donald Trump, jež se v pátek oficiálně ujme funkce amerického prezidenta, poskytl pro britský deník The Times rozhovor, ve kterém mimo jiné řekl: „Britové si chtějí chránit svoji vlastní identitu. Pokud by nebyli nuceni stále přijímat uprchlíky, tak by možná brexit neodhlasovali,“ a ihned také dodal, že Velkou Británii budou podle jeho mínění následovat i další země! Trump také znovu zopakoval, že rozhodnutí kancléřky Angely Merkelové otevřít hranice Německa uprchlíkům považuje za „katastrofální chybu“.

Docela by mě zajímalo, jak se na takováto slova nejmocnějšího muže světa tváří v Bruselu a v sekretariátech všech evropských politických stran včetně těch českých podporujících svět politické korektnosti a kavárenských tlachů. Nebude to zcela jistě vůbec pozitivně, a pokud budou chtít stále skákat americké administrativě šipky do pozadí, tak jak to dělali, když byl v jejím čele Obama, nezbyde jim nic jiného než svou rétoriku a hlavně chování přetočit o třistašedesát stupňů, což půjde jen velice těžko, jelikož by jim to nikdo neuvěřil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Jak je to doopravdy?

Dobrý den, znám vás jako ekonomku. Teď kandidujete na kandidátce SPD. Zajímá mě tak, zda souhlasíte s tím, co SPD tvrdí o Ukrajincích, že jako Češi chudneme na tom, že poskytujeme pomoc a azyl? Nebo kde je problém, proč je naše životní úroveň podprůměrná? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD) Kauzy Bitcoin a Dozimetr jako symbol selhání současné vlády

9:04 Vích (SPD) Kauzy Bitcoin a Dozimetr jako symbol selhání současné vlády

Když před volbami koalice SPOLU slibovala „slušnou politiku“ a „transparentnost“, voliči možná ještě…