Rozvoral (SPD): Požadujeme zásadní změny ve fungování České televize

03.05.2017 11:12

1.) Hnutí SPD vyjadřuje plnou podporu paní Marine Le Pen v 2. kole prezidentské volby ve Francii. Její postup do 2. kola byl potvrzením sílící podpory vlasteneckých stran v evropských zemích. Paní Marine Le Pen je vedoucí představitelkou frakce Evropa národů a svobody (ENF), ve které je SPD jediným českým zástupcem.

Rozvoral (SPD): Požadujeme zásadní změny ve fungování České televize
Foto: archiv
Popisek: Radek Rozvoral, SPD

2.) Předsednictvo hnutí SPD považuje výsledek volby generálního ředitele České televize za pokračování dosavadního kurzu České televize jako neobjektivní média, které se podílí na manipulaci českou veřejností v zájmu Evropské unie. Hnutí SPD programově požaduje zásadní změny ve fungování České televize a rozšíření pravomocí státu kontrolovat její hospodaření.

3.) Hnutí Svoboda a přímá demokracie považuje za nehorázný záměr státního podniku Lesy ČR investovat zisk na nákup lesů v Rumunsku. Podobné investice jsou zbytečné, neefektivní a neslouží zájmům občanů České republiky. Zisk dosažený Lesy ČR je nutné investovat v České republice.

4.) Předsednictvo hnutí SPD sleduje výsledky tak zvaných průzkumů veřejného mínění jednotlivých agentur. Rozdílnost jejich výsledků jednoznačně potvrzuje buď nízkou profesionalitu, nebo vytváření výsledků na základě objednávky. Práce těchto agentur je součástí volební kampaně a manipulace s voliči. Vyzýváme naše příznivce k aktivní práci na co nejlepším volebním výsledku a všechny občany vyzýváme k účasti ve volbách.

5.) Předsednictvo SPD upozorňuje občany České republiky na skutečnost, že Evropská unie připravuje harmonizaci sociálního zajištění pro imigranty na území Evropské unie. Toto opatření bude znamenat, že do České republiky by měli přicházet imigranti s nárokem na sociální zajištění ve výši 800 euro měsíčně (cca 21 000 Kč). Jde o bezpracně zajištěnou životní úroveň vysoce nad běžnou životní úrovní českých občanů. Hnutí SPD považuje tyto kroky za zločin proti zájmům českého státu a českého národa. Tato opatření jsou součásti připravované likvidace evropských národů a jejích cílem je zatraktivnit ČR pro imigranty, kteří se dosud zdržují v Německu a dalších zemích na západ od nás. Pokud bude toto opatření realizováno, SPD vyzve občany k projevu odporu v souladu s Ústavou České republiky a Listinou základních práv a svobod. Opětovně vyzýváme naše příznivce k aktivní práci na co nejlepším volebním výsledku a všechny občany vyzýváme k účasti ve volbách.

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtmanka Vildumetzová: Děkuji všem za podporu

7:37 Hejtmanka Vildumetzová: Děkuji všem za podporu

Komentář na facebookovém profilu ke své rezignaci na post hejtmanky.