Rozvoral (SPD): Program SPD považuje zajištění bezpečnosti za zásadní prioritu

07.06.2017 10:14 | Zprávy
autor: PV

Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) pro tento týden.

Rozvoral (SPD): Program SPD považuje zajištění bezpečnosti za zásadní prioritu
Foto: archiv
Popisek: Radek Rozvoral, SPD

1) Hnutí SPD vyjadřuje hlubokou soustrast obětem islámských teroristických vrahů v Londýně. Program SPD považuje zajištění bezpečnosti občanů ČR za zásadní prioritu. Požadujeme nulovou toleranci k nelegální imigraci do České republiky a zákaz propagace práva šaría a džihádu, tedy zákaz propagace islámu na území České republiky. V této souvislosti požadujeme změnu vztahu mezi Českou republikou a Evropskou unií, změnu zákona o církvích a vyšší zapojení občanů do obrany země. Pokud nedosáhneme úpravy vztahů mezi Českou republikou a Evropskou unií, vyvoláme referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie. Česká republika se nemůže změnit v provincii islamizovaného evropského totalitního státu.

2) Skandální účast vicepremiéra Bělobrádka a ministra Hermana na sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu je nepřímým důkazem propojení a vazeb KDU-ČSL s touto organizací. Ukazuje se, že strana lidová je politickým subjektem, který nehájí zájmy České republiky, ale hájí nadnárodní zájmy. Produktem těchto nadnárodních zájmů je bezprecedentní rozsah církevních restitucí v České republice a úzké kontakty strany lidové na Sudetoněmecký landsmanšaft. Jednoznačným viníkem všech hrůz spojených s druhou světovou válkou je Německo a součástí těchto hrůz byla i příprava tak zvaného konečného řešení „české otázky“. Tímto řešením byla plánovaná biologická likvidace českého národa.

3) Vyjádření ministra dopravy Ťoka o snaze politiků ovlivňovat tendr na vybírání mýtného považuje SPD za další důkaz tolerované politické korupce v České republice, která se stala součástí politické kultury. Oprávněně se ptáme, jak je možné, že v této věci nepodal trestní oznámení. Hnutí SPD požaduje systémovou změnu spočívající v odvolatelnosti politiků a zavedení trestní a hmotné odpovědnosti za výkon politické funkce. Poslanci SPD budou interpelovat ministra dopravy a budou chtít vysvětlení, proč ministr dopravy nepodal trestní oznámení na neznámého pachatele.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Proč nejste ve vedení strany?

Pokud vím, ani jste se o to neucházel. Proč? Přijde mi, že jste dobrý politik a vaše plus je i v tom, že dokážete jednat se všemi, což ne každý v ANO dokáže

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (SPD): V oblasti bytové politiky jsme totálně zaspali a je to průšvih

22:31 Fiala (SPD): V oblasti bytové politiky jsme totálně zaspali a je to průšvih

Projev na 8. schůzi Poslanecké sněmovny 3. února 2026 k hlasování o důvěře vládě.