Rozvoral (SPD): Včera jsme si připomněli 106. výročí vyhlášení československého státu!

29.10.2024 14:01 | Zprávy

Samostatný československý stát byl vyhlášen 28. 10. 1918. Jednalo se o jeden z nástupnických států rozpadlého Rakousko-Uherska. Byla to velmi významná událost, a proto si tento den každoročně připomínáme jako státní svátek.

Rozvoral (SPD): Včera jsme si připomněli 106. výročí vyhlášení československého státu!
Foto: Archiv Radka Rozvorala
Popisek: Radek Rozvoral

Hnutí SPD je vlastenecké hnutí hájící odkaz prezidenta osvoboditele Tomáše G. Masaryka a hodnoty, které společně se svými výše uvedenými spolupracovníky prosazoval, tedy občanskou i národní svobodu, přímou demokracii, duchovní a kulturní evropské tradice a národní hrdost. Proto cítíme jako vlasteneckou povinnost bojovat za dědictví našich předků, kteří vybojovali a udrželi naše národní práva, a nesmíme nikdy připustit jejich zcizení.

Jako povinnost vnímáme předat naši republiku svobodnou a v dobrém stavu i našim potomkům. Chceme skutečnou svobodu všem lidem žijícím v České republice, demokracii, tedy vládu lidu nad jejich zemí, a našemu národu práva a místo, které mu historicky patří. Nechceme být vedeni zájmy EU nebo nadnárodními korporacemi. Pro nás jsou prioritní zájmy České republiky a jejích občanů. Nepřipustíme řízení našeho státu podle příkazů a instrukcí z EU. Česká republika musí být opět suverénním státem bez diktátu Bruselu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Článek byl převzat z Profilu Radek Rozvoral

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Richard Brabec byl položen dotaz

Proč jste proti vzniku NP Křivoklátsko?

V čem je problém? Podle mě, je dobře, že vznikají NP, přeci jen přírodu je třeba chránit, než si ji úplně zničíme - samozřejmě všeho s mírou. To zelené šílenství a ekoaktivisty (spíše ekoteroristy) neuznávám, ale proč bránit vzniku národního parku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rozvoral (SPD): Podporujeme občany i obce v jejich boji proti zřízení NP Křivoklátsko!

18:12 Rozvoral (SPD): Podporujeme občany i obce v jejich boji proti zřízení NP Křivoklátsko!

Politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) k aktuální politické situaci…