Rozvoral (SPD): Vlastenectví dnes není v módě. Pý je to extremismus

28.10.2016 14:04

Mrzí mě, že je v dnešní době bráno vlastenectví a národní hrdost jako nějaká nemoc a všichni, kteří tak vystupují a hrdě se hlásí ke své rodné zemi a k jejím kulturním kořenům, jsou nazýváni rasisty, extrémisty, xenofoby a někdy dokonce i fašisty.

Rozvoral (SPD): Vlastenectví dnes není v módě. Pý je to extremismus
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

Hlásají to zejména novolevicoví extrémisté, kteří svou ideologií ohrožují tradiční svobodu, demokracii a kulturu. Používají k tomu rysy censury a objektivní neinformovanosti o všem co by mohlo narušit jejich zmatené přesvědčení o multikulturalismu, který nikdy v demokracii nemůže fungovat, jelikož ideologie, jako je ta islámská, je neslučitelná s naší kulturou. Již několikrát jsem psal, že nemám nic proti muslimům, jelikož to jsou stejní lidé jako my, ale vzhledem k tomu, že jim od malička tlučou do hlavy korán, džihád a právo šaría je jejich pohled na svět a ostatní civilizaci netolerantní, nedemokratický a velice násilný. Může za to středověká ideologie, která hlásá, že není boha kromě Alláha a Mohamed je jeho prorok. 

Nás vlastence to nesmí v žádném případě odradit od zákonem a ústavou dovoleným „bojem“ proti těmto novolevicovým extrémistům, kteří se stále ohrazují politickou korektností. Ta je totiž cestou do pekel a je na nás, abychom co nejvíce občanů přemýšlejících zdravým selským rozumem nasměrovali na cestu patriotismu, vlastenectví, národní hrdosti a nezávislé svrchovanosti. Pouze spolupráce samostatných evropských států podporovaná přímou demokracií je tou správnou cestou z eurounijní krize a nastolení svobody a pravé demokracie. 

Převzato z profilu na PL.cz.

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

KSČM dává šanci na nový začátek

6:32 KSČM dává šanci na nový začátek

Ve dnech 8. 10. a 9. 10. 2021 nás čekají volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Nacházíme se ve…