Rozvoral (SPD): Vlastenectví dnes není v módě. Pý je to extremismus

28.10.2016 14:04 | Zprávy
autor: PV

Mrzí mě, že je v dnešní době bráno vlastenectví a národní hrdost jako nějaká nemoc a všichni, kteří tak vystupují a hrdě se hlásí ke své rodné zemi a k jejím kulturním kořenům, jsou nazýváni rasisty, extrémisty, xenofoby a někdy dokonce i fašisty.

Rozvoral (SPD): Vlastenectví dnes není v módě. Pý je to extremismus
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

Hlásají to zejména novolevicoví extrémisté, kteří svou ideologií ohrožují tradiční svobodu, demokracii a kulturu. Používají k tomu rysy censury a objektivní neinformovanosti o všem co by mohlo narušit jejich zmatené přesvědčení o multikulturalismu, který nikdy v demokracii nemůže fungovat, jelikož ideologie, jako je ta islámská, je neslučitelná s naší kulturou. Již několikrát jsem psal, že nemám nic proti muslimům, jelikož to jsou stejní lidé jako my, ale vzhledem k tomu, že jim od malička tlučou do hlavy korán, džihád a právo šaría je jejich pohled na svět a ostatní civilizaci netolerantní, nedemokratický a velice násilný. Může za to středověká ideologie, která hlásá, že není boha kromě Alláha a Mohamed je jeho prorok. 

Nás vlastence to nesmí v žádném případě odradit od zákonem a ústavou dovoleným „bojem“ proti těmto novolevicovým extrémistům, kteří se stále ohrazují politickou korektností. Ta je totiž cestou do pekel a je na nás, abychom co nejvíce občanů přemýšlejících zdravým selským rozumem nasměrovali na cestu patriotismu, vlastenectví, národní hrdosti a nezávislé svrchovanosti. Pouze spolupráce samostatných evropských států podporovaná přímou demokracií je tou správnou cestou z eurounijní krize a nastolení svobody a pravé demokracie. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Markéta Gregorová byl položen dotaz

A co další produkty?

Děkuji za vaši snahu řešit problém, že pokud si lidé něco koupí, musí mít jistotu, že o to nepřijdou jen proto, že se to přestane vyplácet vydavateli (vaše slova, s kterými úplně souhlasím). Jen vy mluvíte jen o hrách. Týká se to i programů, které si zakoupíte třeba do počítače? A neukazuje přístup ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (ODS): O svobodu Motoristům nikdy nešlo

13:12 Fiala (ODS): O svobodu Motoristům nikdy nešlo

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návštěvě dvou ministrů ze strany Motoristů na folkl…