SPD: Pro vládu je podstatnější povel z Bruselu, než vůle Parlamentu ČR

27.04.2016 14:35 | Zprávy

Politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura k aktuální politické situaci

SPD: Pro vládu je podstatnější povel z Bruselu, než vůle Parlamentu ČR
Foto: SPD
Popisek: SPD - Svoboda a Přímá Demokracie

Předsednictvo hnutí Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura považuje výroky prezidenta USA Baracka Obamy, kterými chválí přístup německé kancléřky Merkelové k imigraci, za naprosté přehlížení zájmů jednotlivých států Evropy. Politika USA otevřeně ignoruje suverenitu zemí Evropy. Jednotlivé země a národy se tak stávají jen subjektem geopolitických zájmů USA.

Naše hnutí SPD považuje rozhodnutí premiéra Bohuslava Sobotky ignorovat odmítavý postoj Poslanecké sněmovny ve věci bezvízového styku s Tureckem za jasný důkaz skutečného stavu řízení země. Pro vládu je podstatnější povel z Bruselu, než vůle Parlamentu ČR.

Poslanci hnutí Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura hlasovali proti další inkluzí ve školách. Proto poslanci SPD podpoří návrh Senátu ČR na odklad takzvaného inkluzivního vzdělávání. Prosazení odkladu umožní získat čas pro zastavení této nepřipravené a škodlivé reformy našeho školství.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Referendum

Dobrý den pane Havlíčku!! Proč si myslíte, že se nemohou obyčejní lidé sami rozhodnout v referendu o směřování ČR ? Petr Vondrák

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Fialovo zadlužení má bránit další vládě něco měnit

9:15 Vích (SPD): Fialovo zadlužení má bránit další vládě něco měnit

Rozhazovačné nakládání s veřejnými financemi, pokud jde o posílání peněz do zahraničí nebo o nekontr…