SPD: Ukončení intervence ČNB považujeme za správný krok

12.4.2017 9:41 dop.

Usnesení předsednictva SPD pro tento týden.

SPD: Ukončení intervence ČNB považujeme za správný krok
Foto: SPD
Popisek: SPD - Svoboda a Přímá Demokracie

1.) Předsednictvo SPD vyjadřuje upřímnou soustrast blízkým obětí vlny islámského teroru, která právě proběhla v Evropě i Egyptě. Tyto útoky jednoznačně směřují proti evropské a křesťanské kultuře. Motivem těchto útoků je agresivní šíření ideologie islámu. Bezpečnost našich občanů vyžaduje nekompromisní přístup k tomuto nebezpečí. To znamená: žádní islámští imigranti, žádná islamizace a rozhodný boj s teroristy.

2.) Hnutí SPD považuje útok Spojených států na syrskou vojenskou základnu za ukvapený krok, který zhoršuje situaci v Sýrii. Podobné akci mělo předcházet důkladné prošetření incidentu s otravnými látkami. V případě použití chemických látek je důvodná obava z provokace islamistů. Hnutí SPD považuje za důležité, aby v boji proti terorismu spolupracovaly všechny velmoci – včetně Ruska a USA – a aby všichni postupovali v rámci mezinárodního práva.

3.) Hnutí Svoboda a přímá demokracie považuje ukončení intervence České národní banky v neprospěch kurzu koruny za správný krok. Tyto intervence neměly nikdy nastat, byly realizovány v zájmu především zlevnění českých subdodávek pro západoevropské firmy a nesloužily zájmům České republiky. Na tyto intervence bylo od roku 2013 vynaloženo více než 1,5 bilionu korun. Hnutí SPD považuje za zásadní zavedení hmotné a trestní odpovědnosti politiků, neboť jde o jediný způsob, jak zajistit důsledné hájení zájmů České republiky.

4.) Předsednictvo hnutí upozorňuje na množící se nepodložené a překroucené informační útoky na čelní představitele SPD, na mnohé z nich ani nemá cenu reagovat. V průběhu letošní sněmovní volební kampaně bude počet těchto útoků nezadržitelně stoupat, a čím více naše hnutí a náš program nabírají na síle, tím více vynakládají naší političtí soupeři úsilí pro to, aby diskreditovali náš program a naše lídry. Předsednictvo hnutí děkuje členům a příznivcům SPD za podporu na sociálních sítích a v internetových diskuzích, za pečlivé ověřování dezinformací šířených našimi politickými protivníky a za včasnou identifikaci falešných účtů na sociálních sítích, šířících pomluvy a dezinformace. Pouze každodenní pečlivou a vytrvalou prací všech členů hnutí můžeme dosáhnout úspěchu ve sněmovních volbách, které se budou konat v pátek 20. a v sobotu 21. října 2017.

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • poslanec

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Mgr. Petr Gazdík byl položen dotaz

Co jste si myslel, když jste používal šifrovaný mobil?

Já si u vás myslím, že jste se nedpouštěl žádné korupce, ale nechápu, proč jste se do toho všeho vůbec namočil? Proč jste s takovým člověkem, jako je Redl jezdil na dovolenou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tulpa (SLK): Kraj zjistil nesrovnalosti v domovech pro seniory ve Františkově a ve Vratislavicích

22:13 Tulpa (SLK): Kraj zjistil nesrovnalosti v domovech pro seniory ve Františkově a ve Vratislavicích

Nehospodárné zacházení s finančními prostředky organizací, nesrovnalosti v zadávání veřejných zakáze…