SPOZ: Veškeré kroky, které Předsednictvo učinilo, byly zcela v souladu se stanovami

14.10.2013 11:30 | Zprávy

Vyjádření Předsednictva SPOZ našim členům a sympatizantům

SPOZ: Veškeré kroky, které Předsednictvo učinilo, byly zcela v souladu se stanovami
Foto: SPOZ
Popisek: Logo Strany práv občanů - Zemanovců

Těmito činy pošlapávají práci, kterou jste společně s námi dlouhá léta dělali. Právě Vy jste těmi, kteří vydrželi v dobách nelehkých, kdy nám každý předpovídal rychlý zánik.

Nedali jste se a především díky Vám je dnes Miloš Zeman prezidentem a preference SPOZ dlouhodobě nad 5 procenty. Nenechejme náš úspěch pošlapat těmi, kteří umí jen škodit. Sami víte, že když budujete něco od nuly, přidají se jen ti silní. Když chcete bořit a škodit, máte na své straně spoustu těch, kteří nic jiného nedokázali a přesně v duchu „když nemám já, nebudeš mít ani ty“ začali škodit naší straně. Semkněme se v těchto nelehkých dobách a ukažme, že jsme Zemanovci. Ti Zemanovci, kteří dokázali z Miloše Zemana udělat kandidáta s celorepublikovou podporou a nehleděli přitom na čas ani vlastní prostředky.

Veškeré kroky, které Předsednictvo SPOZ učinilo, byly zcela v souladu se stanovami.

Na další straně je přesné vyspecifikování kroků, které Předsednictvo SPOZ učinilo.

Pevně věříme, že jste s námi a potřebujeme, abyste to projevili i navenek. Naši stranu si nesmíme nechat rozbíjet.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: SPOZ

Michal Zuna byl položen dotaz

Odvolatelnost politiků

Nemyslíte, že je výzva k rezignaci Turka naivní? Že to udělá, když stále chce být ministr? Nemyslíte, že by řešením nejen v tomto případě byla možnost, aby voliči mohli politiky nejen volit, ale také případně odvolat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bartoš (Piráti): V čem jsou Piráti jiní?

10:21 Bartoš (Piráti): V čem jsou Piráti jiní?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k tomu, čím se Piráti liší od jiných politických stra…