STAN: Nezávislost veřejnoprávních médií. Zvedáme poplatky a navýší se vždy i o inflaci

16.05.2024 6:04 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke koncesionářským poplatkům.

STAN: Nezávislost veřejnoprávních médií. Zvedáme poplatky a navýší se vždy i o inflaci
Foto: STAN
Popisek: Starostové a nezávislí - logo

16 let u České televize a 19 let u Českého rozhlasu. Tak dlouho se neměnila výše koncesionářských poplatků. Nechceme nechávat veřejnoprávní média "vyhladovět" a dostávat je pod politický tlak jako předchozí vláda. Rozhodli jsme se navýšit televizní poplatek o 15 korun a rozhlasový poplatek o 10 korun a tím posílit nezávislost České televize a Českého rozhlasu. Podařilo se nám také prosadit automatický růst poplatků o inflaci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Šebestyán: Hospodářský i osobní zájem je vyloučen

15:14 Ministr Šebestyán: Hospodářský i osobní zájem je vyloučen

Projev na 22. schůzi Poslanecké sněmovny dne 11. června 2026 k ochraně před placením rizikových dota…