STAN: Peníze na kampaň získáme z úvěru a vlastních prostředků

20.04.2017 6:29

Starostové a nezávislí plánují utratit za společnou volební kampaň s KDU-ČSL, SNK ED a dalšími regionálními stranami asi dvacet milionů korun. Polovinu získají díky bankovnímu úvěru, polovinu z vlastních zdrojů.

STAN: Peníze na kampaň získáme z úvěru a vlastních prostředků
Foto: Redakce
Popisek: Starostové a nezávislí

„Financování části volební kampaně za STAN bude stát na dvou pilířích. Jedním je bankovní úvěr a druhým vlastní prostředky. Plánujeme si vzít bankovní úvěr v hodnotě deseti milionů korun, stejně velkou částku by měly tvořit příspěvky ze státního rozpočtu a dary, které jsou kryty darovací smlouvou a jsou v souladu se zákonem zveřejněny na našem transparentním účtu. Dohromady plánujeme na volební kampaň za STAN vynaložit kolem dvaceti milionů korun,“ říká předseda STAN Petr Gazdík.

Finance hnutí spravuje od republikového sněmu člen předsednictva STAN Věslav Michalik, radní Středočeského kraje pro oblast hospodářského a regionálního rozvoje a starostaDolních Břežan.

Veřejnost si kdykoliv může prohlédnout stav transparentního účtu a transakční historii na www.starostove-nezavisli.cz/kontakt/hlavni-kancelar.

reklama

autor: PV

Ing. Vojtěch Munzar byl položen dotaz

Ekonomika

Pořád od vás slyšíme to stejné, že je třeba šetřit. To ale nidko nerozporuje, jen se ptám, kdy poroste naše životní úroveň? Ta totiž stále klesá. Co děláte proto, abychom dorovnali ostaní vyspělé státy? Přeci i životní úroveň je něco, co je třeba řešit. A když už jste u těch úspor, kdy stát bude še...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Seďa (SOCDEM): Starejme se o mezigenerační solidaritu ve společnosti. Je velmi důležitá

6:23 Seďa (SOCDEM): Starejme se o mezigenerační solidaritu ve společnosti. Je velmi důležitá

Společnost, aby byla schopna zdolávat své problémy a hrozby, musí táhnout za jeden konec provazu. Pr…