STAN: Pozor na podvodné prodejce

17.09.2018 7:35

„Čím víc pruhů, tím víc Adidas!“ přesvědčovali dřív prodejci neumělých napodobenin známých značek nedůvěřivé zákazníky. Podobně působí ti, kteří dnes napodobují úspěšnou značku Starostů a nezávislých.

STAN: Pozor na podvodné prodejce
Foto: STAN
Popisek: STAN
reklama

Třeba neúspěšní odpadlíci z jiných stran, kteří si na předvolební plakáty napsali, že jsou „Starostové pro Prahu“ a dali si přitom velmi záležet na tom, aby ti jejich „starostové“ byli od našich k nerozeznání. Jenže marná snaha… Vedle tradiční značky, které má po celé zemi přes 1500 starostů, vypadá tenhle rychlokvašený plagiát dost komicky. Stejně jako ten dřívější podvrh prodejců z tržnic!

Kdo nám fandíte a uvažujete, že byste našemu hnutí Starostové a nezávislí (STAN) v podzimnich volbách dali svůj hlas, pak prosím dejte pozor, abyste omylem nevolili konkurenční hnutí odpadlíků z různých stran, které se rozhodlo parazitovat na názvu našeho hnutí a budou kandidovat do zastupitelstva hlavního města i mnohých městských částí účelově pod názvem Starostové pro Prahu. Rozhodli jsme se proto bránit soudní cestou a podali jsme žalobu na vyškrtnutí této kandidátky.

ČÍM VÍC PRUHŮ, TÍM VÍC ADIDAS!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministr Vojtěch: Roušky odloží žáci ve všech krajích

22:33 Ministr Vojtěch: Roušky odloží žáci ve všech krajích

Vláda ČR na svém dnešním jednání schválila mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví, která zmír…