STAN: Stanovisko pražské organizace ke kauze obsazování městských firem

07.03.2017 15:46 | Zprávy

Pražská organizace STAN zaslala dopis koaličním partnerům (jednak partnerům v Trojkoalici, tedy KDU-ČSL a Straně zelených, jednak partnerům na magistrátu, tedy ANO a ČSSD), ve kterém odmítá lživou kampaň opozice.

STAN: Stanovisko pražské organizace ke kauze obsazování městských firem
Foto: Redakce
Popisek: Starostové a nezávislí

STAN ujistil své partnery, že je připraven projít jméno po jménu lidí nominovaných pražskou organizací STAN do orgánů pražských městských firem a jednoznačně prokázat, že STAN nominoval odborníky s prokazatelnou zkušeností v daném oboru a to čistě na základě rozhodnutí pražských orgánů hnutí. E-mail citovaný ČRo prokazatelně neměl žádný dopad na rozhodování pražské organizace STAN a byl účelově dezinterpretován.

Pražská organizace STAN opětovně odmítá, že by její rozhodování ovlivňoval kdokoliv zvenčí. Zároveň má za to, že lživá a štvavá kampaň ze strany TOP 09 není hodná tzv. konzervativní strany a chápe ji jako reakci na rozhodnutí, že STAN nebude prodlužovat spolupráci s TOP 09.

Hnutí STAN nemá co skrývat a je proto připraveno vše vyjasnit v rámci koaličního jednání, které požaduje svolat co nejdříve.

STAN Praha

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Ondřej Knotek byl položen dotaz

Proč jste vlastně založili novou frakci?

K čemu je to přesně dobré, pro nás? Četla jsem, jaké máte priority, ale chápu to správně, že doteď jste je bez nové frakce nemohli prosazovat? Proč? A co říkáte na to, jak založení hlavně vládní politici kritizují a tvrdí, že bude sloužit zájmům Ruska? I když podle nich slouží Rusku každý, kdo má ji...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hájek (STAN): Naším cílem musí být najít ředitele leadery, ne jen “nějaké” ředitele

18:12 Hájek (STAN): Naším cílem musí být najít ředitele leadery, ne jen “nějaké” ředitele

Školu dělá ředitel – pravda, která byla už mnohokrát potvrzena praxí. V dnešních podmínkách se od ře…