STAN: Stanovisko pražské organizace ke kauze obsazování městských firem

07.03.2017 15:46

Pražská organizace STAN zaslala dopis koaličním partnerům (jednak partnerům v Trojkoalici, tedy KDU-ČSL a Straně zelených, jednak partnerům na magistrátu, tedy ANO a ČSSD), ve kterém odmítá lživou kampaň opozice.

STAN: Stanovisko pražské organizace ke kauze obsazování městských firem
Foto: Redakce
Popisek: Starostové a nezávislí

STAN ujistil své partnery, že je připraven projít jméno po jménu lidí nominovaných pražskou organizací STAN do orgánů pražských městských firem a jednoznačně prokázat, že STAN nominoval odborníky s prokazatelnou zkušeností v daném oboru a to čistě na základě rozhodnutí pražských orgánů hnutí. E-mail citovaný ČRo prokazatelně neměl žádný dopad na rozhodování pražské organizace STAN a byl účelově dezinterpretován.

Pražská organizace STAN opětovně odmítá, že by její rozhodování ovlivňoval kdokoliv zvenčí. Zároveň má za to, že lživá a štvavá kampaň ze strany TOP 09 není hodná tzv. konzervativní strany a chápe ji jako reakci na rozhodnutí, že STAN nebude prodlužovat spolupráci s TOP 09.

Hnutí STAN nemá co skrývat a je proto připraveno vše vyjasnit v rámci koaličního jednání, které požaduje svolat co nejdříve.

STAN Praha

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Názory

Souhlasíte se mnou, že jsou dnes lidé z jiným názorem než má tato vláda označováni za troly, dezinformátory či nějakou pátou kolonu? A tito lidé zase opačný tábor nazývají pražskou kavárnou apod. Jak přesně byste chtěla tyto lidi stmelit? Jde to vůbec? Slibovali to už mnozí a zatím přilili spíš olej...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Armáda na boj připravena není, a ještě dlouho nebude

18:45 Vích (SPD): Armáda na boj připravena není, a ještě dlouho nebude

Se závěrem roku přichází bilancování, a v oblasti Ministerstva obrany se není moc čím chlubit.