STAN ve Zlínském kraji je posílen o starosty z Nivnice a Slavičína

12.11.2019 4:32

STAN ve Zlínském kraji je "bohatší" o zkušenosti dvou starostů. Novými registrovanými příznivci STAN se stal Ing. Miroslav Vykydal (starosta Nivnice) a Mgr. Tomáš Chmela (starosta Slavičína). Jejich žádosti o členství v hnutí STAN kladně schválil Krajský výbor ve Zlínském kraji.

STAN ve Zlínském kraji je posílen o starosty z Nivnice a Slavičína
Foto: STAN
Popisek: STAN

Tomáš Chmela je starostou Slavičína první volební období. Své zkušenosti pro řízení města Slavičín těží mimo jiné z předhozí pracovní pozice tajemníka Sdružení místních samospráv ČR. "Hlavní poslání mé činnosti spočívalo v prohloubení práce uvnitř našeho sdružení.  V průběhu desetiletého působení v SMS jsem postupně získával zkušenosti, vycházející z potřeb a postřehů přímo od starostů.," doplňuje své zkušenosti Tomáš Chmela.

Miroslav Vykydal je starostou obce Nivnice od roku 2015. Kromě své agendy starosty se zaměřuje na oblast rozvoje venkova. "Rozvoj venkova považuji ve Zlínském kraji za jednu z klíčových oblastí, která má vliv na kvalitu života občanů v obcích. V naší obci dlouhodobě usiluji o zkvalitnění infrastruktury a zlepšení životního prostředí venkova. Důležité je také zvyšení zaměstnanosti a posílení konkurenceschopnosti zeměděleské výroby," doplňuje Miroslav Vykydal.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Senátor Balatka: Svátky, vztahy a rodina

22:56 Senátor Balatka: Svátky, vztahy a rodina

Adventní doba a Štědrý den jsou obdobím, na které se někdo těší a někdo se ho obává.