SV, ANO a VPM: Odmítáme zneužívání koaliční dohody v zájmu lobbismu či klientelismu

13.03.2015 8:54 | Zprávy

Společné prohlášení Strakonické Veřejnosti, hnutí ANO 2011 a Volby pro město k rozpadu koalice

SV, ANO a VPM: Odmítáme zneužívání koaliční dohody v zájmu lobbismu či klientelismu
Foto: Strakonice.eu
Popisek: Strakonice

Politické hnutí Strakonická Veřejnost, hnutí ANO a Volba pro město se rozhodly vypovědět koaliční smlouvu a ukončit koaliční spolupráci s politickou stranou ODS.

Strakonická Veřejnost, hnutí ANO a Volba pro město mají jiný pohled na další fungování města a odmítají se nechat zatáhnout do politikaření, protlačování podnikatelských a osobních zájmů některých členů ODS a jejich spřízněných osob, ke kterému bohužel dosud docházelo.

Zastupitelé Strakonické Veřejnosti, hnutí ANO a Volby pro město jsou připraveni nadále pokračovat ve vedení města, které přinese rozvoj Strakonic a nikoliv pouhý prospěch jednotlivců. K tomu budou zmiňované subjekty hledat podporu pro své návrhy u všech zastupitelů a jsou připraveny nést plnou odpovědnost za své kroky. Zároveň doufají, že návrhy prospěšné pro Strakonice nebudou torpédovány ostatními politickými stranami v zastupitelstvu jen proto, že je předkládají zmiňované tři subjekty.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Čí je to vina?

Tvrdíte, že jinde financování veřejnoprávních médií funguje, díky vysoké politické kultuře. Proč není možná i u nás? Je pravda, že kdo víc sleduje jak spolu jednáte, je to děs a zlepšení nepřispíváte ani jedna strana. A jestli projde ta změna financování, jako že as projde. Co budete dělat dál? Proč...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (ODS): Starmer. Racionální a slušný politik

17:03 Fiala (ODS): Starmer. Racionální a slušný politik

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k rezignaci britského premiéra Keira Starmera z čela …