SZ: Petice občanů Roztok nebyla zbytečná – zeleň se měnit nebude!

05.02.2015 19:10 | Zprávy

Na lednovém zasedání zastupitelstva města (28. 1. 2015) se zastupitelé Strany zelených v Roztokách přidali k návrhu Rady města a podpořili petici občanů z oblasti ulice Riegerova a Tichého údolí proti změně územního plánu, která měla za účel povolit výstavbu na parcelním čísle 2391/1.

SZ: Petice občanů Roztok nebyla zbytečná – zeleň se měnit nebude!
Foto: zeleni.cz
Popisek: Logo Strany zelených

Navíc jsme navrhli, aby město jednalo s Krajským úřadem Středočeského kraje o převodu pozemků pod silnicí Riegrova na město Roztoky. Tato změna posílí vliv města v této oblasti a umožní zasahovat do všech rozhodovacích i stavebních záležitostí z pozice účastníka řízení a držitele pozemků.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Zeleni.cz

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Česká koruna

Když se ukotví česká koruna v Ústavě, chápu to správně, že pak nikdy nebudeme moc přijmout Euro nebo že by se dalo platit Korunou i Eurem?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kučera (TOP 09): Pane Macinko, tady nejsme v Rusku

18:02 Kučera (TOP 09): Pane Macinko, tady nejsme v Rusku

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke slovům Petra Macinky, že si posvítí na úřad, který…