Šarapatka (BPP): Jablko nepadlo daleko od stromu

07.01.2016 11:54

„Válečník“ Karel Schwarzenberg, který se svými přáteli z Bilderbergu neváhal rozhodovat o „humanitárním“ bombardování Bělehradu, si vychoval ve své partaji zdatného militantního nástupce.

Šarapatka (BPP): Jablko nepadlo daleko od stromu
Foto: Úsvit přímé demokracie
Popisek: Ing. Mgr. Milan Šarapatka PhD.

Místopředseda TOP 09 Ženíšek v rozhovoru ve včerejších ParlamentníchListech.cz odsuzuje Západ za jeho přístup k Ukrajině. Lituje zejména toho, po vzoru svého guru Schwarzenberga, že Západ, tedy USA a EU, odmítly přilévat další olej do ohně konfliktu na východě Ukrajiny a nedodaly Jaceňukově vládě útočné zbraně, aby si to mohla s „Moskaly“ na východě vyřídit. No což, až dosud si konflikt mezi východem Ukrajiny a zkorumpovanou vládou v Kyjevě vyžádal „pouze“ 6000 obětí. Ale s troškou dobré vůle a s pár dodávkami zbraní z Ameriky jich mohlo také být desetkrát více. To by bylo přece něco, pane místopředsedo Ženíšku, že?

A stejně tak se Ženíškovi nelíbí, že Západ již nechce dále finančně „sponzorovat“ Ukrajinu, rozumněj, ukrajinské oligarchy a kyjevský establishment. Co na tom, že až dosud rozkradli větší část toho, co Západ do Ukrajiny až dosud nasypal? Budeme jim proto posílat další peníze, bez reálné možnosti, že je budou mít kdy šanci splatit?

Ukrajina, přestože se jedná o neuvěřitelně bohatou zemi, je momentálně v situaci, kdy jí nikdo zvenčí již nepomůže. První krok musí nyní udělat země sama. Musí zahájit věrohodné ekonomické reformy a musí zatočit se všudypřítomnou korupcí. Ale jak, když ti, kteří jsou ukrajinskou „žábou na prameni“ sedí až úplně nahoře, v ukrajinské vládě? Nevím. Ale možná, že to vševěd Ženíšek vědět bude.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Piráti odsuzují útok prezidenta na Českou televizi

16:59 Piráti odsuzují útok prezidenta na Českou televizi

Prezident Miloš Zeman v pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov vyzval k výměně Rady České televi…