Scheinherr (Praha sobě): Úspěšní politici? Ti, kteří nic nedělají

07.10.2024 21:03 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výsledkům práce koalice Pirátů a ODS na pražském magistrátu

Scheinherr (Praha sobě): Úspěšní politici? Ti, kteří nic nedělají
Foto: Hans Štembera
Popisek: Náměstek primátora Adam Scheinherr

Nedávno se otevřel průchod, který spojuje Holešovice a Letnou. Prochází pozemky, na kterých vznikne nová čtvrť, projekt v řádu miliard. Byla tam strašně složitá jednání, vzájemné kompromisy, zkrátka spousta práce dřív, než se koplo do země. Průchod zkrátil cestu hromadě lidí, v podchodu je krásný mural Nicolase Wintona. Jasně, dalo se počkat, až tu vznikne nová zástavba i s regulérní ulicí. Průchod ale již teď využijí tisíce lidí denně, tak proč s ním otálet a nic nedělat? Jenže co následovalo? Tyhle komentáře.

komentáře

Některým kritikúm samozřejmě rozumím a věcné diskusi se nebráním. Zároveň ale tyhle komentáře ukazují, proč se politici, jako Bohuslav Svoboda a další, drží u moci. Protože nic nedělají! A tím pádem je paradoxně moc není za co kritizovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Utajované informace

Zabýváte se jako premiér vůbec tím, jak se Turek, který má nejnižší možnou prověrku a není ani člen vlády, dostal k utajovaným informacím? Nebo vás to nezajímá? Řídíte vůbec vládu nebo si v ní každý mimo vašich ministrů dělá, co chce? Aspoň na mě to tak působí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svobodová (Piráti): Neměli bychom řešit obranu v okamžiku, kdy bude hrozit válečný stav

20:06 Svobodová (Piráti): Neměli bychom řešit obranu v okamžiku, kdy bude hrozit válečný stav

Projev na 14. schůzi Poslanecké sněmovny 15. dubna 2026 k vládnímu návrhu zákona, kterým se mění něk…