Sdružení Mostečané Mostu: Dobře to synáček chce tatínkovi zařídit, že?

22.03.2017 18:01

Jediným hlasováním získá rodina primátora Paparegy přes 120 milionů korun!

Sdružení Mostečané Mostu: Dobře to synáček chce tatínkovi zařídit, že?
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Most
reklama

Neexistuje důležitý bod jednání města, u kterého byste se nemuseli pozastavit nad tím, co z toho bude primátor Jan Paparega (nestr. za SčMo) a jeho nejbližší zase mít.

O zvýhodnění podnikatelů na úkor „obyčejných“ obyvatel města Mostu při snížení daně z nemovitosti, o prapodivné směně nevyužitelných pozemků za nejlukrativnější pozemek ve městě s podnikatelem Jiřím Zelenkou, o prapodivných zadáváních výběrových řízení na městě a v jeho dceřiných společnostech a zadávání zakázek „z ruky“, o rušení parkovacích míst a pronajímání novým kamarádům za pakatel, o podivných rozhodnutích kolem fotbalu atd. jsme hovořili již mnohokrát.

Poslední kousek pana primátora ale všechny tyto povedené „taškařice“ (které ovšem poškozují město a jeho obyvatele) předčí.

Pan primátor navrhuje v novém územním plánu statutárního města zrušit určení statisíců metrů čtverečních pozemků pro výstavbu rodinných domků – a to jak mnoha soukromým investorům, tak i na pozemcích města (jde o pozemky za bývalým Baumaxem, dále v Čepirozích, ve Vtelně, v Rudolicích a dalších částech města) a chce z nich udělat veřejnou zeleň. Obratem ale navrhuje schválení nových pozemků k výstavbě rodinných domků ve Vtelně o celkové výměře 91 179 m2. Vlastníkem těchto pozemků je firma Bestla, s. r. o., jejímž jediným majitelem je Ing. Ivan Paparega, otec primátora.

Jak počínání primátora Paparegy označit? No jednoduše! Jde o likvidaci konkurence a zločin na obyvatelích města Mostu protěžováním vlastní rodiny. Abyste, vážení občané, věděli, o čem se vlastně bavíme, tak pozemky koupil Paparega senior za cca 3 miliony, ale prodá je minimálně za 130 milionů korun! Dobře to synáček chce tatínkovi zařídit, že?

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Linek (Soukromníci): Zoufalství na pokračování

22:30 Linek (Soukromníci): Zoufalství na pokračování

Komentář na facebookovém profilu k vládnímu rozhodnutí o podpůrném balíčku pro živnostníky