Seďa (ČSSD): Koaliční vláda si dělá z občanů blázny

13.05.2023 18:05 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke konsolidačnímu balíčku pětikoaliční vlády

Seďa (ČSSD): Koaliční vláda si dělá z občanů blázny
Foto: archiv A. Seďa
Popisek: Antonín Seďa

Sice nerad, ale musím souhlasit s exprezidentem Václavem Klausem, který tvrdí, že vládní konsolidační balíček je fraška včetně tzv. důchodové reformy. Také souhlasím s názorem, že pravice nejprve rozhazovala v období covidu i po něm, seškrtila příjmy státu o 140 miliard korun a dnes vše svedla na zaměstnance a důchodce.

S Václavem Klausem se sice budu lišit v tom, jak bych současnou situaci v deficitním hospodaření státu řešil či jak bych pojal penzijní reformu, ale faktem je, že si koaliční vláda dělá z občanů České republiky blázny. Tak jako skutečnost, že současné politické strany, zastoupené v Parlamentu České republiky, nejsou schopny vyřešit základní strukturální problémy naší země.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

EU

Dobrý den, vím, že dost kritizujete EU. Ale jste pro naše vystoupení z ní nebo myslíte, že je EU dobrá, jen v ní rozhodují špatní politici a podle mě bohužel mnohdy hlavně ti, které vlastně nikdo nevolil. Je podle vás EU reformovatelná nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hoffmannová (Piráti): S ohledem na geopolitickou situaci nerušit současné financování ČT

8:02 Hoffmannová (Piráti): S ohledem na geopolitickou situaci nerušit současné financování ČT

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke změnám financování veřejnoprávních médií.