Seďa (ČSSD): Opět budeme tam, kde jsme nyní

02.12.2021 20:33 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke kandidátům do vedení strany

Seďa (ČSSD): Opět budeme tam, kde jsme nyní
Foto: archiv A. Seďa
Popisek: Antonín Seďa

Na jednu stranu je chválihodné, že se o pozici předsedy a místopředsedů sociální demokracie hlásí tolik kandidátů. Na straně druhé to skrývá velký problém, že opět dojde k personálnímu střetu na Sjezdu ČSSD a k výměnnému obchodu s funkcemi. Takže budeme opět tam, kde jsme nyní.

Předně, volba předsedy i jednotlivých místopředsedů by měla být formou referenda všech členů ČSSD. To aby se omezily zájmy jednotlivých krajských organizací. A za druhé, vítězem by měl být opravdu člověk s důvěrou, odborně i politicky na úrovni a morálně pevný.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Vy věříte, že v bitcoinové kauze přijde nějaké rozřešení?

Jako právnička, jaké zákony byly podle vás porušeny? Jaké tresty mohou padnout? Pochybil podle vás jen Blažek nebo i někdo další? Kdo případně? Já myslím, že problém je, že politici za svá rozhodnutí nenesou trestní odpovědnost, že když způsobí nějakou škodu, nemusí jí platit. Nebo se pletu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jakob (TOP 09): Usnesení proti sjezdu je nezodpovědné rozdmýchávání nenávisti

23:08 Jakob (TOP 09): Usnesení proti sjezdu je nezodpovědné rozdmýchávání nenávisti

Projev na 16. schůzi Poslanecké sněmovny dne 5. května 2026 k stanovisku vládní koalice ke sjezdu su…