Seďa (ČSSD): Zaměstnanci se musí mít lépe než lidé na sociálních dávkách

31.03.2021 5:34 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k největším aktuálním problémům

Seďa (ČSSD): Zaměstnanci se musí mít lépe než lidé na sociálních dávkách
Foto: archiv A. Seďa
Popisek: Antonín Seďa

Za největší problémy v naší zemi považuji: spravedlivé zdanění, to jest progresivní ( minimálně 40% průměrné mzdy) zdanění fyzických osob a zvýšení zdanění neproduktivního kapitálu, spravedlivé důchody a dosažení principu, že zaměstnanci se musejí mít lépe než nezaměstnaní či lidé na sociálních dávkách, je nutné dát exekuce pod stát, je třeba podpořit bydlení formou družstevní výstavby a výstavby obecních bytů, je třeba zvyšovat minimální mzdu tak, aby byla minimálně 60 % průměrné mzdy a zejména udržení kvality a dostupnosti veřejných služeb (zdravotnictví, školství, veřejná doprava).

Prioritou ČSSD by se měla stát i ochrana životního prostředí, zejména pitné vody, vodních toků a ploch a zvýšení ploch lesů a zeleně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Jak chcete odříznout politické neziskovky od dotací?

Tvrdíte, že doufáte, že se vám politické neziskovky podaří odříznout od dotací. Zajímalo by mě, jak to chcete udělat? Fandím vám, ale myslím, že je to nereálné.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hejtman Bělica: Spolupráce kraje, odborů a zaměstnavatelů je klíčová

14:07 Hejtman Bělica: Spolupráce kraje, odborů a zaměstnavatelů je klíčová

Tripartita Moravskoslezského kraje apeluje na vládu. České ocelářství je v ohrožení.