Seďa (SOCDEM): Možná je to záměr, kdoví...

30.07.2025 13:09 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nárůstu počtu politických subjektů, registrovaných do voleb

Seďa (SOCDEM): Možná je to záměr, kdoví...
Foto: archiv A. Seďa
Popisek: Antonín Seďa

Tak máme zaregistrováno 28 politických stran a uskupení, které budou usilovat o naše hlasy. Je to zase o šest více než před čtyřmi lety. Pouze by mne zajímalo, kolik kandidátů na těchto kandidátkách je stejných s rokem 2021.

Pouze se převlékli do jiných dresů. Namísto soutěžení politických programů tu máme povětšinou Kocourkov, kde se usiluje toliko o státní fianční podporu u těch malých a o vládnutí u těch velkých.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

SMS

To takto ,,vyjednáváte“ s každým? Myslíte, že když budete ,,vyjednávat“ tak, jako jste předvedl s prezidentem, že něčeho pozitivního dosáhnete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Semelová (KSČM): Kuchařky bez domova

6:03 Semelová (KSČM): Kuchařky bez domova

Praha je město velkých rozdílů. Na jedné straně boháči nadnárodních společností, bank a mezinárodníc…