Sehnal (APB): Máme za cíl sdružovat osobnosti odborné kvality místo politiků, a to se nám zatím daří

13.05.2021 15:15

Aliance pro budoucnost přijala další dva nové členy. Tentokrát se jedná o hnutí Zdraví Sport Prosperita a Starostové pro kraj, kteří se stejně jako zbytek Aliance hlásí k tradiční pravicové politice a zodpovědnému hospodaření České republiky.

Sehnal (APB): Máme za cíl sdružovat osobnosti odborné kvality místo politiků, a to se nám zatím daří
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pavel Sehnal, předseda Aliance pro budoucnost

Aliance pro budoucnost má za cíl primárně sdružovat osobnosti velké odborné kvality místo politiků a to se nám zatím zdárně daří. Hnutí Zdraví Sport Prosperita má potenciál obohatit naše kandidátky o velké osobnosti z oblasti zdravotnictví a sportu. V jejich gesci budou také tato témata v našem volebním programu. Tím věříme, že bychom mohli mít nejlépe zpracovaný program ze všech kandidujících subjektů.
 
Hnutí Zdraví Sport Prosperita má ve svém středu několik významných osobností s odborným vzděláním v lékařství, ekonomii i školství, zároveň má i zkušenosti s lokální politikou. V minulém roce kandidovalo za hnutí i několik osobností do Senátu. Mezi nimi například i Filip Smoljak nebo doktor Vladimír Dryml, chirurg s mezinárodní praxí.
 
Dalším subjektem, který se připojil k v březnu vzniknuvší Alianci pro budoucnost jsou Starostové pro kraj, které přístup v APB dodal impuls k angažování se v celostátní politice. Starostové pro kraj jsou úplně přirozeným spojením úspěšných osobností v městech a obcích, kterých si lidé všímají pro jejich myšlenky a činy a opakovaně je volí.
 
 
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jiří Kobza: Jak dál s Afghánistánem a s Talibanem? Stěhuje se do Evropy?

10:20 Jiří Kobza: Jak dál s Afghánistánem a s Talibanem? Stěhuje se do Evropy?

Za doby afghánského „blahobytu“ pod okupací NATO vzrostla produkce opia až na fantastických 9.000 tu…