Sehnalová (ČSSD): K zamyšlení před konferencemi

26.10.2017 19:37 | Zprávy
autor: PV

Debaty o budoucnosti sociální demokracie po těžké volební porážce již začaly, lidé mají potřebu se vyjádřit.

Sehnalová (ČSSD): K zamyšlení před konferencemi
Foto: sehnalova.cz
Popisek: Europoslankyně Olga Sehnalová

Probíhají okresní a krajské konference, kde by měly naše názory zaznívat především. Bylo by chybou myslet si, že pouze změnou v čele strany se opět vrátíme na politické výsluní.

Až bude na mimořádném sjezdu zvoleno nové vedení, bude stát před úkolem, vrátit sociální demokracii důvěru lidí. Nebude to hned, ale začít může stavět na tom, že dá prostor a podporu úspěšným komunálním a regionálním politikům, kteří důvěru lidí ve svých obcích a městech mají, a to i mimo stranické struktury, a nezáleží na tom, jestli jsou noví, staří nebo mladí. A odtud zase nahoru.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

ČT

Souhlasím, s tím, co si myslíte o dobrovolnosti placení ČT. Jen jak zajistit tu dobrovolnost a možnost volby? Přeci když převedete financování pod rozpočet, opět to pro nás nebude dobrovolné placení a sami si nebudeme moci určit kolik a zda vůbec chceme peníze ČT dávat.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Krutílek (ODS): V EU může Česko růst, prosazovat své zájmy a být vidět a slyšet

16:18 Krutílek (ODS): V EU může Česko růst, prosazovat své zájmy a být vidět a slyšet

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke včerejšímu výročí vstupu ČR do EU.