Senátor Kubera: Debaty s občany mám moc rád

30.08.2019 16:47 | Zprávy
autor: PV

V sobotu 7. září se ve Valdštejnské zahradě koná tradiční setkání senátorek a senátorů s občany.

Senátor Kubera: Debaty s občany mám moc rád
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Jaroslav Kubera

Od 14 hodin se představí Rozhlasový Big Band Gustava Broma, od 15:30 Václav Neckář & Bacily a od 16:45 HarmCore Jazz Band. Setkání je každoroční příležitostí pro občany hovořit s přítomnými senátorkami a senátory a prohlédnout si prostory Valdštejnské zahrady a přilehlého paláce, který je sídlem horní komory Parlamentu ČR.

Letošní setkání pořádá poprvé Jaroslav Kubera, který je od listopadu předsedou Senátu. „Velmi rád jsem navázal na tradici, kterou zavedli mí předchůdci, a i letos zvu veřejnost do senátních zahrad na kulturní program a také rozhovory s námi. Já mám totiž debaty s občany moc rád a navíc si myslím, že každý by měl jednou za rok vyrazit do Prahy a navštívit centrum naší krásné metropole. Sobotní setkání v Senátu je právě pro takovou návštěvu skvělou příležitostí,“ uvádí předseda Senátu Jaroslav Kubera.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Co tím přesně myslíte?

Myslím tím, co jste prohlásil, a to, že u armády musí být jasně dané kompetence i odpovědnost. Ono teď snad nejsou? A co tedy přesně navrhujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šebelová (STAN): Ze strany ministra Vojtěcha je to nesystémové a nekoncepční

21:02 Šebelová (STAN): Ze strany ministra Vojtěcha je to nesystémové a nekoncepční

Projev na 10. schůzi Poslanecké sněmovny 6. března 2026 k návrhu poslance Adama Vojtěcha na vydání z…